• Wersja kontrastowa ALT + 4
  • język migowy
BIP
Grafika BIP
Strona główna/Urząd/Co i gdzie w Urzędzie/CAZ Referat Pośrednictwa i Poradnictwa

CAZ Referat Pośrednictwa i Poradnictwa

Imię i nazwisko Zakres realizowanych zadań Nr pokoju/ piętro Nr telefonu / e-mail
 Regina Irzymska

Kierownik Referatu Pośrednictwa
i Poradnictwa

Przyjmowanie ofert pracy

1
parter

76 722 52 32

r.irzymska@puplegnica.pl

Agnieszka Kwiatkowska Obsługa bezrobotnych 1
parter

76 722 52 32

a.kwiatkowska@puplegnica.pl

Sylwia Majgier

Przyjmowanie ofert pracy

Obsługa bezrobotnych

2
parter 

76 722 52 30

76 723 38 55

s.majgier@puplegnica.pl

Sylwia Reichan

Przyjmowanie ofert pracy

Obsługa bezrobotnych

2
parter 

76 722 52 30

76 723 38 55

s.reichan@puplegnica.pl

 
Agata Kiecka Obsługa bezrobotnych 3
parter

76 722 52 31

76 722 52 35

76 723 38 56

a.kiecka@puplegnica.pl

Agnieszka Składanek Obsługa bezrobotnych 3
parter

76 722 52 31

76 722 52 35

76 723 38 56

a.skladanek@puplegnica.pl

Anna Modras Obsługa bezrobotnych 3
parter

76 722 52 31

76 722 52 35

76 723 38 56

a.modras@puplegnica.pl

Anna Najdek Obsługa bezrobotnych 3
parter

76 722 52 31

76 722 52 35

76 723 38 56

a.najdek@puplegnica.pl
 

 

Redakcja podstrony

Podmiot udostępniający informację
Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Pierwsza publikacja
Agnieszka Rybarczyk 2018-06-13 10:27
Aktualizacja publikacji
Agnieszka Rybarczyk 2022-08-05 10:08
Wytworzenie publikacji
Regina Irzymska 2022-08-05 10:07
Zatwierdzenie
Grażyna Laurowska 2022-08-05 10:07
Rejestr zmian podstrony
Drukuj
Liczba odwiedzin
wczytuję
do góry