• Wersja kontrastowa ALT + 4
  • język migowy
BIP
Grafika BIP
Strona główna/Polityka prywatności

Polityka prywatności

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających portal BIP.

Gromadzone w dziennikach logów dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administrowania serwisem. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników strony PUP w Legnicy. Poufność danych może być jedynie uchylona w celach dowodowych lub na polecenie odpowiednich organów państwowych.

W celu realizacji zasady zgodnego z prawem, rzetelnego i przejrzystego przetwarzania Twoich danych osobowych w trakcie korzystania z naszych usług, przyjmujemy dokument zwany Polityką Prywatności.

Polityka Prywatności określa w jaki sposób dbamy o Twoje dane osobowe i Twoje prawa.

KTO JEST ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH OSOBOWYCH i JAK MOŻESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy jest administratorem Twoich danych osobowych w związku z korzystaniem z portalu www.puplegnica.pl.

W razie pytań dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z  naszym Inspektorem Ochrony Danych: drogą mailową na adres: iod@puplegnica.pl

JAKIE DANE OSOBOWE PRZETWARZAMY?

Dane osobowe gromadzimy wyłącznie za zgodą użytkowników korzystających z sekcji "Newsletter", "Formularz kontaktowy"

Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów WWW, przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Oznacza to, że Administrator zna publiczne adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Znamy również:

• czas nadejścia zapytania,

• czas wysłania odpowiedzi,

• nazwę stacji klienta,

• informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,

• adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) - w przypadku gdy przejście do Portalu urzędu nastąpiło przez odnośnik,

• informacje o przeglądarce użytkownika.

Dane te nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony portalu. Dla zapewnienia jak najwyższej jakości serwisu, okazjonalnie analizujemy pliki z logami w celu określenia, które strony odwiedzane są najczęściej, jakie przeglądarki stron WWW są stosowane, czy struktura strony nie zawiera błędów, itp.

KOMU UDOSTĘPNIAMY TWOJE DANE OSOBOWE?

Twoje dane osobowe przekazujemy dostawcom usług hostingowych, z którymi mamy zawartą umowę powierzenia danych. Dostawcy usług, którym przekazujemy Twoje dane osobowe podlegają naszym poleceniom co do celów i sposobów przetwarzania tych danych (podmioty przetwarzające)

JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE DANE OSOBOWE?

Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do administrowania serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza Administratorem sieci. Na podstawie plików logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające serwis.

W JAKI SPOSÓB DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH OSOBOWYCH?

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Dlatego dokładamy starań, aby chronić serwis przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Dostępu do danych udzielamy jedynie tym pracownikom i podmiotom, które muszą mieć do nich dostęp, aby je przetwarzać wyłącznie w celach opisanych w polityce prywatności.

W JAKI SPOSÓB KORZYSTAMY Z PLIKÓW COOKIES?

Mechanizm Cookies nie jest wykorzystywany do pozyskiwania jakichkolwiek informacji o użytkownikach serwisu ani śledzenia ich nawigacji. Mechanizm ten stosujemy jedynie do zapamiętywania - na czas sesji - następujących parametrów:

 • czy oglądana strona jest pierwszą stroną odwiedzoną w trakcie sesji,

• czy loguje się do panelu zarządzania własnym kontem po raz pierwszy,

• czasowego przechowywania, w trakcie zalogowania, jego danych aby nie musiał się logować przy każdym przejściu na inną stronę.

Po zakończeniu sesji (np. po przejściu do stron spoza domeny urzędu) zapisane informacje są usuwane.

 

ODNOŚNIKI DO INNYCH STRON

Portal Urzędu Pracy zawiera odnośniki do innych stron WWW. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Namawiamy, by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityka prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko Portalu Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy .

ZMIANY W POLITYCE PRYWATNOŚCI

W przypadku zmiany obowiązującej polityki prywatności, wprowadzone zostaną odpowiednie modyfikacje do powyższego zapisu.

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub propozycje związane z naszą Polityką Prywatności, będziemy bardzo wdzięczni za kontakt.

Redakcja podstrony

Podmiot udostępniający informację
Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Pierwsza publikacja
Monika Górska 2012-01-11 11:18
Aktualizacja publikacji
Monika Górska 2018-05-25 08:15
Wytworzenie publikacji
Górska Monika 2018-05-25 08:15
Zatwierdzenie
Laurowska Grażyna 2018-05-25 08:15
Rejestr zmian podstrony
Drukuj
Liczba odwiedzin
wczytuję
do góry